Registration

login

Logging in constitutes acceptance of the the FIM 1170) in the current wording.

SUBMIT THE DEBT
Search Advanced Search

Media about Us

Pan Hubert kupił dług .... aby go windykować. Polecamy iść krok dalej!Kupujemy dług mojego wierzyciela i go sobie portącamy ze swoimi zobowiązaniami.Jeśli Pan X nie płaci Panu Y za przykładowo wynajem mieszkania a Ty Internauto masz zapłacić Panu X za np skoszenie trawnika. Możesz kupić długi X i sobie je rozliczyć z fakturą za trawnik :)Nazywamy to potrąceniem lub transakcją kompensacyjną. Gdzie profit? Otóż długi Pana X zapewne kupisz od Y taniej.
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/aukcje-dlugow-jak-zostac-wierzycielem-jazda,14,0,2396942.html
Sytuacja, w której dłużnik nie ma pieniędzy, a komornik deklaruje swoją bezradność, nie należy niestety do rzadkości. W takich realiach wierzyciele coraz częściej poszukują nowych sposobów rozwiązania swoich problemów. Jednym z nich jest wystawienie długów na sprzedaż. Czy zajmujące się handlem długami giełdy wierzytelności są skuteczne? Czy ich działalność jest zgodna z literą prawa?
http://www.egospodarka.pl/117723,Gielda-wierzytelnosci-skuteczniejsza-niz-komornik,1,39,1.html
Wielki handel wierzytelnościami to nowe zjawisko na rynku. Setki milionów niespłaconych faktur coraz częściej trafia na sprzedaż.Polskie firmy coraz częściej rzucają na rynek faktury swoich dłużników i w ten sposób próbują radzić sobie z zatorami płatniczymi. Do tej pory tylko na Długi.info wystawiono ponad 100 tys. ofert sprzedaży długów ponad 43,5 tys. firm. Średnia wartość oferty to przy tym 11,7 tys. zł.
http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/473350,setki-milionow-z-faktur-na-sprzedaz-czym-jest-gielda-wierzytelnosci.html
Polacy odkryli nowy sposób rozwiązywania problemów z zatorami płatniczymi - wystawianie długów na sprzedaż - i korzystają z niego coraz częściej. - W przypadku firm są to długi jednoosobowych działalności gospodarczych. Konsumenci najczęściej wystawiają na sprzedaż niezapłacone alimenty oraz czynsze - informuje w swoim badaniu serwis dlugi.info.
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,16940436,Polacy_handluja_dlugami_na_potege_.html
Każdy borykający się z odzyskaniem pieniędzy za niezapłacone alimenty, czynsze, pożyczki, wyroki sądowe, kary umowne, weksle i wszelkie inne udokumentowane wierzytelności, może samodzielnie wystawić niezobowiązującą ofertę sprzedaży takiej wierzytelności.
http://www.networkmagazyn.pl/dlugi_info_mlot_na_notorycznych_alimenciarzy
Dostęp do danych o zadłużeniach podatników będzie ściśle limitowany - to efekt zmian wprowadzonych do projektu przepisów. Jednak na rynku windykacyjnym i tak następują rewolucyjne zmiany.
http://wyborcza.biz/Firma/1,101618,16871757,Emocje_z_dlugami__Jak_sprzedac_alimenty_.html
Elektroniczna tablica dłużników - sposób na kontrahentów, którzy nie płacą na czasFirmy, których przeterminowane należności trafiają na elektroniczną giełdę długów, tracą reputację i mają kłopoty z dalszym działaniem.
http://forsal.pl/artykuly/666508,elektroniczna_tablica_dluznikow_sposob_na_kontrahentow_ktorzy_nie_placa_na_czas.html
Jest hak na nierzetelnych kontrahentów. Internetowa giełda długów to nie tylko handel wierzytelnościami, ale kolejny sposób na walkę z zatorami płatniczymi. Platforma dlugi.info nie działa jak tradycyjny obrót wierzytelnościami, ponieważ w grę wchodzą również faktury, których termin płatności jeszcze nie minął.
http://www.dlugi.info/upload/files/pb_artykul.pdf
To działa, jak Allegro, z tą różnicą, że użytkownicy, czyli przedsiębiorcy, wystawiają na sprzedaż faktury, za które nie otrzymali zapłaty.
http://www.strefabiznesu.pomorska.pl/artykul/jak-dopasc-dluznika-firmo-zajrzyj-na-internetowa-gielde-dlugow-dlugiinfo
Wymyślili genialny i prosty sposób na dłużników. Dzięki niemu polskie firmy odzyskały już ponad 270 mln zł z zaległych faktur. Teraz chcą podbić zagraniczne rynki.
http://finanse.wp.pl/kat,1033803,title,Wisza-ci-pieniadze-Jest-na-nich-sposob,wid,16091527,wiadomosc.html
Pojawiają się zresztą nowe sposoby na odzyskiwanie alimentów. Od pewnego czasu są one dostępne na giełdzie długów, można je po prostu sprzedać, np. za pośrednictwem portalu dlugi.info. Piotr Wajszczak z tego serwisu tłumaczy, że dłużnicy alimentacyjni nauczyli się uciekać przed komornikiem.Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/8964420,zalegle-alimenty-w-lodzkiem-nie-dali-swoim-dzieciom-367-mln-zl,id,t.html
http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/8964420,zalegle-alimenty-w-lodzkiem-nie-dali-swoim-dzieciom-367-mln-zl,id,t.html
Ponad pół miliarda złotych, w ciągu minionych 12 miesięcy, pomogły odzyskać firmomod innych przedsiębiorstw Rejestr Dłużników BIG InfoMonitor i Giełda Wierzytelności dlugi.info. Skuteczność Biur Informacji Gospodarczej i giełd długów rośnie wraz ze wzrostem zainteresowania ich działaniem. Lepsze efekty daje też szybkość reakcji - im firma bardziej niecierpliwa w dochodzeniu należności, tym większa szansa na odzyskanie pieniędzy z nieopłaconych faktur.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Co-czwarta-zlotowka-z-firmowych-zaleglosci-jest-do-odzyskania-3408650.html
Giełda, donosy, licytacje - biznes walczy z zatoramiArtykuł zamieszczony w Gazecie Wyborczej z dnia 5.06.2012 oraz na Wyborcza.biz
http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,11889849,Gielda__donosy__licytacje___biznes_walczy_z_zatorami.html
Nie zapłaciłeś w Częstochowie mandatu za jazdę bez biletu? Możesz znaleźć swoje nazwisko na giełdzie sprzedaży długów. Na internetowej giełdzie wierzytelności Dlugi.info pojawiły się ostatnio dziesiątki nowych ofert sprzedaży długów mieszkańców Częstochowy.
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,17532120,Gapa_na_aukcji__czyli_jak_nakrecic_sprzedaz_biletow.html
Czy Internetowa Giełda Długów okaże się skutecznym sposobem na odzyskiwanie należności?Artykuł zamieszczony na stronie Polskiej Izby Spedycji i Logistyki
http://pisil.pl/aktualnosci/600/czy_internetowa_gielda_dlugow_okaze_sie_skutecznym.html
Jak sprawdzić biuro podróży?... Jest wiele miejsc gdzie możemy ocenić kondycję finansową biura podróży. - Na portalu dlugi.info już od stycznia 2012 roku firmy chcą sprzedać niezapłacone faktury biura Triada...
http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/jak-sprawdzic-biuro-podrozy,1818622,4199
Odzyskanie długu nie musi kosztować dużo.Artykuł zamieszczony na forsal.pl źródło: Dziennik Gazeta Prawna
http://forsal.pl/artykuly/572066,odzyskanie_dlugu_nie_musi_kosztowac_duzo.html
Najwięcej kłopotów z odzyskaniem swoich należności mają małe przedsiębiorstwa, wynika z badania przygotowanego przez Krajowy Rejestr Długów i Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Dla 63 proc. niewielkich firm to bariera w rozwoju działalności. A nowe przepisy utrudnią sytuację firm!Zaledwie 11,9 proc. mikro- i 7 proc. małych firm nie ma problemu z odzyskiwaniem długów. Reszta szuka sposobów na "uprzątnięcie" zatorów płatniczych.
http://wyborcza.biz/Firma/1,101618,13669708,Male_firmy_sprzataja_dlugi__Rejestry__gieldy__windykacja.html
Handel wierzytelnościami nie jest nowym pomysłem, jednak samoobsługowy słup ogłoszeniowy działający na podobnej zasadzie jak Allegro, za który nie trzeba płacić abonamentów, jest nowością. Co ważne nowością, która w sprawny sposób pomaga odzyskać pieniądze.
http://biznes.onet.pl/biznes-walczy-z-zatorami-platniczymi,49603,5402090,news-detal
W ciągu ostatnich dwóch lat zatory płatnicze stały się prawdziwą zmorą dla firm budowlanych. Rząd stara się pomóc przedsiębiorcom, jednak te działania są bardzo mocno rozciągnięte w czasie i niewystarczające. Firmy same zaczęły rozwiązywać ten problem. Pomocny okazał się Internet, a handel wierzytelnościami podziałał nawet na GDDKiA.
http://www.muratorplus.pl/biznes/wiesci-z-rynku/chcesz-odzyskac-pieniadze-wystaw-dlug-na-gielde_79493.html
Wierzytelność wobec GDDKiA trafiła na giełdę wierzytelności. Dyrekcja: jaki dług?Wierzytelność o wartości 456 tys. zł próbuje sprzedać firma windykacyjna na giełdzie wierzytelności. Oferta jest o tyle niezwykła, że dłużnikiem ma być Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, oddział w Łodzi.Oferta sprzedaży wierzytelności pojawiła się dwa dni temu w serwisie www.dlugi.info.
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,13096059,Wierzytelnosc_wobec_GDDKiA_trafila_na_gielde_wierzytelnosci_.html
Zatory płatnicze? Najwięksi polscy dystrybutorzy rzucają na rynek faktury swoich dłużników i próbują je sprzedawać. To nowe zjawisko na rynku. Skąd się wzięło? To reakcja na zatory płatnicze....
http://wyborcza.biz/Firma/1,101618,12536774,Wielki_handel_wierzytelnosciami__Setki_milionow_z.html