Registration

login

Logging in constitutes acceptance of the the FIM 1170) in the current wording.

SUBMIT THE DEBT
Search Advanced Search

News

Program "Windykator" firmy AntCom Software zintegrowany! December 2012

logo Antcom WindykacjaMiło nam poinformować, że oprogramowanie do windykacji „Windykator” firmy AntCom Software zostało w pełni zintegrowane z serwisem dlugi.info.
Moduł wymiany danych z serwisem www.dlugi.info pozwala na umieszczanie w portalu informacji o wierzytelnościach bezpośrednio z programu. Zarządza fakturami umieszczonymi w portalu bez konieczności logowania do niego przez przeglądarkę co znacznie przyspiesza pracę nad publikacją ofert na giełdzie długów.

Wspieram-Biznes.EU wspiera walkę z zatorami płatniczymi. November 2012

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu kolejnej giełdy partnerskiej.Giełda www.dlugi.wspieram-biznes.eu dociera do osób związanych z biznesem w Polsce. Wszystkie oferty wystawione na giełdzie partnera są automatycznie widoczne na wszystkich innych giełdach napędzanych przez dlugi.info oraz w programach księgowych zintegrowanych z naszym serwisem. Jest to kolejne miejsce w internecie, dzięki któremu Państwa oferty są widoczne dla szerszego grona odwiedzających.

GIODO... giełdy są legalne i są zjawiskiem ciekawym. November 2012

W dniu 07.11.2012 Gazeta Wyborcza opublikowała obszerny wywiad z Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, w którym poruszano także kwestię legalności giełd wierzytelności. GIODO jednoznacznie twierdzi, że giełdy są zjawiskiem legalnym i ciekawym.
Więcej na stronie wyborcza.biz TUTAJ  

PolkaSQL zintegrowana z dlugi.info November 2012

Rozpoczęliśmy współpracę z polskim producentem oprogramowania ERPfirmą ODL, która w pełnizintegrowała swój system magazynowo-sprzedażowy z naszym serwisem.Zapraszamy do obejrzenia filmu, który przedstawia integracjęsystemu PolkaSQL z dlugi.info: Film tutaj„Więcej” na  http://www.odl.com.pl/informacje.htm

O dlugi.info i metodzie kasowej na infor.pl November 2012

O metodzie kasowej, o tym czy rozwiąże ona zatory płatnicze oraz o dlugi.info ... na infor.pl
Polecamy artykuł komentujący proponowane zmiany dotyczące sposobu rozliczania faktur.
Więcej na infor.pl