Registration

login

Logging in constitutes acceptance of the the FIM 1170) in the current wording.

SUBMIT THE DEBT
Search Advanced Search

News

Letni Szczyt Windykacyjny 2019. May 2019

  Już 6 czerwca 2019 nad Jeziorem Zegrzyńskim odbędzie się konferencja: Letni Szczyt Windykacyjny 2019.  Jesteśmy partnerem tego wydarzenia i serdecznie zapraszamy do udziału.    Ceny biletów: od 295 zł netto  Agenda i rejestracja w poniższym linku:    LETNI SZCZYT WINDYKACYJNY 2019 – POZNAJ SZCZEGÓŁY Zapraszamy!

VIPPO używa dlugi.info. December 2018

Informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z VIPPO sp. z o.o. Jeśli Twój dług został wystawiony na sprzedaż i chcesz uzyskać więcej informacji można zadzwonić bezpośrednio do wystawcy pod nr telefonu +48 (22) 376 00 76. Jeśli sprawa jest sporna prosimy pamiętać o tym, że dłużnik może wysłać sprzeciw bezpośrednio do wystawcy, pocztą do dlugi.info lub poprzez bezpłatne konto na dlugi.info. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem jakiejś wierzytelności, prosimy także o kontakt z wystawcą pod podanym nr telefonu lub złożenie propozycji poprzez dlugi.info.

DeltaWise używa dlugi.info August 2018

Informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z DeltaWise OU. Jeśli Twój dług został wystawiony na sprzedaż i chcesz uzyskać więcej informacji można zadzwonić bezpośrednio do wystawcy pod nr telefonu +48 24 381 45 36. Jeśli sprawa jest sporna prosimy pamiętać o tym, że dłużnik może wysłać sprzeciw bezpośrednio do wystawcy, pocztą do dlugi.info lub poprzez bezpłatne konto na dlugi.info. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem jakiejś wierzytelności, prosimy także o kontakt z wystawcą pod podanym nr telefonu lub złożenie propozycji poprzez dlugi.info.

Kreditech używa dlugi.info June 2018

Informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z Kreditech Polska. Jeśli Twój dług został wystawiony na sprzedaż i chcesz uzyskać więcej informacji można zadzwonić bezpośrednio do wystawcy pod nr telefonu +48 22 65 2 65 65. Jeśli sprawa jest sporna prosimy pamiętać o tym, że dłużnik może wysłać sprzeciw bezpośrednio do wystawcy, pocztą do dlugi.info lub poprzez bezpłatne konto na dlugi.info. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem jakiejś wierzytelności, prosimy także o kontakt z wystawcą pod podanym nr telefonu lub złożenie propozycji poprzez dlugi.info.

Zmiana Regulaminu dlugi.info 25.05.2018 RODO May 2018

Dzień dobry. Zgodnie z §3 Punkt 1 regulaminu serwisu dlugi.info informujemy, że w związku z rozpoczęciem obowiązywania rozprządzenia RODO dokonalismy w dniu 25.05.2018 zmian regulaminu aby dostosować go do nowych przepisów o ochronie danych osobowych.